3D TV: Dokunabilecek kadar gerçekçi

0
967

Her şeye sahip olmak istemez misiniz? Bazı 3D TV’lerde ya 3D ya da High Definition görüntü kalitesi sunuluyor ama ikisi bir arada sunulmuyor. En yeni BRAVIA® 3D TV’ler ve Active 3D gözlüklerle hiçbir şeyden ödün vermiyor ve 2D ya da 3D, izlediğiniz içerik ne olursa olsun keskin, net, High Definition görüntü ve ses kalitesi sunuyor.

3D: Tamamen saf

Tamamen gerçek, tamamen istediğiniz 3D deneyimini sunuyoruz. Full HD 3DTV’lerimiz 2D HD görüntüleri de net bir şekilde sunuyor ve izlediğiniz içerik ne olursa olsun doku, derinlik ve renk gibi doğal ayrıntılara odaklanarak daha net ve daha kolay bir izleme deneyimi sunuyor. Active Shutter gözlüklerimiz TV’nizle senkronize bir şekilde her bir göz için Full HD görüntüleri ayrı ayrı sunuyor.

X-Reality PRO ile daha iyi görüntü elde edin

3D TV’lerimizde yerleşik olarak bulunan X-Reality teknolojisi ile iyi bir görüntünün nasıl mükemmel hale geldiğini görün. 2D ve 3D High Definition içerikleri geliştirerek daha keskin ve daha gerçekçi olmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Renk, kontrast, ayrıntı ve hareket gibi sinyalin her bir unsurunu analiz ederek, bunları daha net ve daha gerçekçi hale dönüştürür.

Düşündüğünüzden daha çevreci görüntü netliği

varan oranda azaltıyor.

Monolithic Design ile tarzınızı yansıtın

Monolithic Design tasarıma sahip şık bir TV ile oturma odanıza yeni bir hava katın. Gömme ekran yüzeyi daha iyi izleme deneyimi sağlar ve TV kapalıyken bile güzel bir

görünüme sahiptir. Yerleşik ses sistemi net bir ses çıkışı sağlarken, TV’nizin odanın havasını değiştirmesini sağlar.

kaynak: sony.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here