Arçelik’ten futbol tutkunu babalar için led Tv

0
1100

Arçelik, Avrupa Şampiyonası döneminde futbol tutkunu babalar için A40-LEG-6W LED TV’yi sunduğunu duyurdu.

Konuyla ilgili Arçelik’ten yapılan açıklamaya göre, Avrupa Şampiyonası döneminde futbol tutkunu babalar için satışa sunulan Arçelik LED TV, LED teknolojisi sayesinde daha doğal bir görüntü sağlarken, 4 HDMI girişi ile ses sisteminden oyun konsoluna kadar birçok cihazı televizyona direkt bağlamaya imkan veriyor.

FULL HD özelliği ile yüksek çözünürlüklü (High Definition) yayınlara uyum sağlayabilen Arçelik LED TV, başka bir cihaza gerek duymadan resim ve filmleri televizyondan izlemeye fırsat vererek, 3D ve dijital yayınları USB’ye kayıt edebilme imkanı da sunuyor.

Yapılan açıklamada ürün hakkında şunlar kaydedildi:
“Dijital yayınlar mobil medyalara kaydedilerek istenen mekanda izlenebiliyor. Bu teknoloji harikası televizyonun öne çıkan bir diğer özelliği ise dijital yayında izlenen bir programı 20 dakikaya kadar durdurabilmesi. 3D özelliği sayesinde 2D yayınları da 3D olarak izlemeye imkan veren Arçelik LED TV farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Dinamik Kontrast Plus özelliği ve yayından kaynaklanan görüntü gürültülerini gideren Noise Reduction özelliği bulunan Arçelik LED TV, SWAP özelliği ile kanallar arası gezinirken bir önceki kanala tek tuşla geri dönüş imkanı

/ / / / /

da veriyor. Düşük enerji tüketimi ile çevre dostu olan Arçelik LED TV, PC bağlantı girişi ile bilgisayar ekranı olarak da kullanılabiliyor. Hafızaya kayıtlı ses ve görüntü ayarlarına tek tuşla ulaşılabilme ve zoom özelliği ile görüntüyü büyütebilme özellikleri ile Arçelik LED TV Babalar Günü için son derece ideal bir hediye alternatifi.”

Arçelik, mutfak ile arası iyi olan babalara son derece pratik bir hediye seçeneği daha sunuyor. Yapışmaz geniş pişirme yüzeyi bulunan Arçelik K-2210 EG elektrikli grill, ayrılabilen kordonsuz pişirme yüzeyi ile masaya direkt servis ve ızgara yüzeyindeki delikler sayesinde yağsız pişirmeye imkan sağlıyor. Arçelik elektrikli gril, 230 dereceye kadar sıcaklık ayarına ve su ekleyerek kullanılabilecek bir damlama tepsisine de sahip.

kaynak: hurriyet.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here