Bang & Olufsen’den BeoPlay V1 LCD TV

0
1058

Danimarka tabanlı bir firma olan ayrıca Türkiye‘de de mağazaları bulunan Bang & Olufsen tasarımı ile dikkat çeken yeni LCD televizyonunu satışa sundu.

Bang & Olufsen‘in yeni ürünü BeoPlay V1 olarak adlandırılmış. Bang & Olufsen BeoPlay V1 LCD Televizyonun özellikle çok yönlü olarak kullanmaya imkan veren

tasarımı ile ilgi görüyor.

Bang & Olufsen BeoPlay V1, 32″ ve 40″ büyüklüğünde ekranlara sahip. Televizyon tasarımı sayesinde 4 farklı şekilde kullanılabiliyor. Duvar üzerinde, askıya alınarak ya da yer üzerinde kullanım imkanı sunan Bang & Olufsen BeoPlay V1 koyulacak olan odaya göre esnek bir şekilde ayarlanabiliyor.

  • Navigasyon Fiyatları
  • Bang & Olufsen yeni BeoPlay V1 LCD televizyonunda ses kalitesinin yüksek olduğunu da garanti ediyor. Ayrıca Apple TV ile ilgili de bir özellik var. Bang & Olufsen BeoPlay V1, Apple TV televizyonun arkasında kalıyorsa , Apple TV‘yi de kumanda edebileceğiniz bir uzaktan kumanda ile birlikte geliyor.

    Fiyatına bakacak olursak eğer Bang & Olufsen BeoPlay V1 32″ modeli 1999£, 40″ versiyonu ise 2499£ fiyat etiketine sahip.

    kaynak: maxicep.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here