BRAVIA NX720 Serisi İf Ödülüne Layık Görüldü

0
1135

Sony, Münih’te düzenlenen prestijli iF Uluslararası Tasarım Ödülleri töreninde, altı Altın Ödül kazanarak bugüne kadar iF’teki en büyük başarısını elde ettiDört bin ürün arasından sadece olağanüstü tasarımı tescillenen 60 ürüne verilen ödüller, Sony’nin tasarım dünyasına damgasını vurduğunu net şekilde ortaya koyuyor. BRAVIA NX720 LED TV Serisi, Sony Tablet S Serisi, Cyber-shot DSC-TX55, alpha NEX-C3, alpha NEX-7 ve NXCAM NEX-FS100EK profesyonel kameranın aldığı iF Altın Ödülleri’nin yanı sıra IF Ürün ve İletişim Ödül kategorilerindeki başarılı uygulamalar da 15 ödüle daha layık görüldü.

iF Altın Ödüllere layık görülen BRAVIA NX720 Serisi

BRAVIA NX720 Serisi

NX720 LED TV, X-Reality sayesinde daha keskin görüntü kalitesi ve daha gerçekçi bir 3D deneyimi ile Sony Internet TV’de çevrimiçi imkanlardan oluşan bir dünya sunuyor. 0,7mm kalınlığındaki sertleştirilmiş cam ve siyah,

parlak bir çerçeveye sahip tasarım, görüntünün tek bir siyah tabaka üzerinde yüzdüğü algısını yaratıyor. Şimdi daha da ince ve kompakt olan dahili hoparlörleri bulunan alüminyum sehpa hem bir hafiflik görüntüsü yaratıyor hem de mükemmel ses kalitesi sunuyor. Zamanın ötesinde, gelecek kuşak televizyon tasarımını yaratmak amacıyla yüksek kaliteli fonksiyonellik ve teknolojinin şık dış görünüm altında gizlendiği televizyonun performansından hiçbir şekilde ödün verilmiyor.

kaynak: sondakika.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here