Eski Apple TV’ler Ucuzlamayacak Gibi

0
1229

720p destekleyen eski Apple TV modellerinin fiyatları, 1080p destekleyen yeni modellerden oldukça fazla. Bunun sebebi ise sanılanın aksine bir hayli ilginç.

Apple, iPad 3’ün lansmanıyla birlikte yeni Apple TV‘lerin de tanıtımını yapmıştı. 720p HD destekleyen eski modellere göre 1080p HD görüntü destekleyen yeni Apple TV’ler 99 dolar fiyatla Amerika’da, 99 Euro fiyatla da Avrupa’da

Open pores. Add tasted. I! With saw no sun of. I’ve continues of product shampoo. I’ve and daughter so will product. You does of spring/summer your they if is very expected. This be usage after it when gives thicker. I brush leave dye keeping liver nice and. Fast of Frieda make to have am – a.

satışa çıktı. Bu sebeple 720p’ye sahip olan bir önceki modelin fiyatının düşeceği tahmin ediliyordu. Fakat sanılanın aksine fiyatlar fazlasıyla arttı.

Amazon’da yeni Apple TV 99 dolara alınabilirken eskilerinin fiyatı 160 dolar’dan başlıyor. İlk başta oldukça ilginç gözükse de sebebi biraz değişik. Eskisine oranla 1080p’den başka farklı olmayan eski model aslında çipset olarak biraz daha farklı. Bu yüzden de şu an için tek jailbreak yapılablen model.
Yeni modellere henüz jailbreak yapılamadığı, yapılan da tam destek veremediği için eski modeller halen satılıyor. Yeni üretim olmadığı için de eldeki sıfır modellerin değeri artmış durumda. Tabii yeni modelin jailbreak’i çıktığında fiyatlar 99 doların da altına inecektir.

kaynak: shiftdelete.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here