HD ile gerçekçi izleme keyfi yaşayın

0
807

Standart televizyonlara göre dört kata kadar daha fazla çözünürlük sunan HD TV’lerimiz sadece daha net, daha keskin ve daha canlı görüntüler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda en sevdiğiniz ortam cihazlarınızı kablosuz olarak bağlayabileceğiniz çok yönlü bir merkeze dönüşür.

Net, berrak, HD ayrıntılarla seyredin

Spor karşılaşmalarını, filmleri ve diğer programları, nefes kesen High Definition görüntü kalitesiyle, olması gerektiği gibi izleyin. Düz görüntü alanlarında bile ayrıntıları hiç olmadığı kadar net, canlı ve keskin bir şekilde görün.

Oyun keyfini büyük HD ekrana taşıyın

Fotoğraflarınızı büyük ekranda görüntüleyin

Sevdiklerinizle fotoğraflarınızı paylaşmak için yeni bir yol mu arıyorsunuz? Dijital fotoğraf makinenizi TV’nize bağlayabilir, en iyi (ve en kötü) fotoğraflarınızı Full HD çözünürlükle büyük ekranda görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz, müzik, takvim ve FM radyo seçeneklerini de kolayca ekleyebilirsiniz.

Dünyaya farklı bir boyuttan bakın

Artık 360 derecelik panorama görüntülere gerçekten zoom yapabilirsiniz. Fotoğraf makinenizi bağlayarak bunları TV’nizde görüntüleyebilir ve daha etkileyici olmaları için 3D panoramalarınıza* zoom yapabilirsiniz.

kaynak: sony.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here