İlk Android Ambilight TV karşınızda

0
1260

Yeni modellerde, eşsiz Ambilight özelliği daha da gelişirken Android’li Philips TV’ler tüketicilere yüksek hız sağlıyor.

Eşsiz Ambilight ile sarmalayıcı bir TV deneyimi

Yeni Philips TV’ler sıradışı bir deneyim vadediyor. Yeni seri Philips TV’nin arkasındaki duvara ekran üzerindeki görüntüyü taşıyacak; çok daha etkili bir TV izleme deneyimi yaşatacak rakipsiz Ambilight özelliğine sahip olacak.

Yeni Ambilight Oyun Oynama modu ise çok daha hızlı ve yoğun ışık değişimleri ile oyun severleri ekranın içine çekecek. Piyasaya sürülecek Ambilight yelpazesinde desteklenen yeni mobil uygulamalar tüketicilerin spor etkinlikleri sırasında Ambilight ile etkileşime girmesine imkan verecek.

Android; Philips TV’leri daha da hızlı ve akıllı hale getiriyor

Smart TV’nin hayata geçirilmesinden bu yana, bu deneyim tüketiciler tarafından sürekli olarak telefonlar ve tabletler ile kıyaslanıyor. Android’li Philips TV’ler artık çok daha fazla (dört- sekiz)çekirdekli işlemciyi, bugün pazarda bulunan ve dünya çapında herkes tarafından kabul gören en yaygın işletim sistemlerinden biri olan Android ile buluşturuyor. Tüketicilerin hız ve içerik beklentisi bu büyük buluşmayla karşılanıyor.

Bu gücü büyük TV ekranları ile bir araya getiren TP Vision; yeni konseptleri TV’ye taşıyarak TV’lerin günümüzde ve gelecekte eğlence teknolojisi cihazları olarak önemini korumasını sağlıyor. Android’in Philips TV’ye entegre edilmesi TV’leri daha da akıllı hale getirecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here