İnceleme – LG LED TV 55LM6700

0
1439

firma iki modelin görüntü kalitesini yaklaşık aynı sunuyor.

Geçtiğimiz yılın en çok tavsiye edilen LED LCD’lerden biri LG LW5600 olmuştu. TV’nin elde ettiği başarıdan sonra 2012 yılında çıkan LM6700’ün de öyle olması bekleniyordu, ancak olmadı. LM6700 işlemci ve görüntü kalitesi bazında bir adım ileri iki adım geri gelmiş gibiydi.

LM6700 son zamanlardaki televizyonların aksine siyah değil gümüş renginde bir tasarımla geliyor. Firma LM6700 için normal bir uzaktan kumanda sunmuyor. Nintendo Wii görünümünde bir cihazla kontrol ediliyor. Smart TV kalitesinde LG Smart World uygulama marketiyle de iyi bir avantaj sağlıyor.Uygulamalarından bahsedecek olursak LG’nin menüsü Panasonic gibi kolay kullanım sunuyor. LG uygulamalara ulaşımı Samsung ve Sony’den daha kolay sunuyor. Netflix, YouTube ve Vudu gibi uygulamalar pürüzsüz çalışıyor.

Amazon LG için müzik kutusu Pandora’yı açmış. 3D World seçeneğiyle bir kaç demo, klip ve full programlar içeriyor. Videolar flash eksikliğinden kaynaklanan aksaklıklar yaşıyor. Renk yönetimi güzel çalışıyor ve videoların kontrolü de fonksiyonel özelliklere sahip.

LG LED TV’nin Amerika satış fiyatı 1,358.18$ ile 1600$ arasında değişiklik gösteriyor.

Kaynak: haberimport

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here