LG, 3D World'Гј Duyurdu

0
3500

LG’nin hayata geçirdiği 3D World uygulaması, LG kullanıcılarına geniş 3D içerik sağlarken bu alandaki işbirliklerin artmasına yönelik çalışmaları destekliyor.

LG Electronics, LG Cinema 3D Smart TV’lerde bulunan ‘3D World’ adlı premium içerik servisini 70 farklı ülkede hizmete açtığını duyurdu.

Geçtiğimiz yıl tanıtımı yapılan LG’nin orijinal 3D Zone Smart TV uygulamasından sonra 3D World LG kullanıcılarına geniş bir yelpazede 3D içerik sunuyor.

3D World, kullanıcıların özel şovlar, spor, belgesel, çocuk ve müzik kategorilerinde birçok 3D içeriğe internete bağlı LG Cinema 3D Smart TV’ler üzerinden erişmelerine olanak tanıyor.

gerçekçi ve çocuk kategorisindeki eğitici videolar çok daha etkileyici hale geliyor.

İster yemek pişirme, ister seyahat, moda veya özel şovlar olsun, herkesin ilgisini çekecek farklı içerikler olduğu düşüncesiyle LG, kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmak için bundan sonra global 3D içerik sağlayıcılarla işbirliği yapmaya devam edecek.

“3D World, LG Cinema 3D Smart TV sahiplerinin yaşadığı 3D deneyimini bir adım daha ileri götürmeyi amaçlayan LG’nin uzun vadeli stratejisinin önemli bir parçası” diyen LG Home Entertainment Company CEO’su Havis Kwon, “LG, 3D World ile daha çeşitli, yüksek kaliteli 3D içerik üretme konusundaki kararlılığını sürdürüyor” şeklinde görüş bildirdi.

3D World içeriği 2011 yılında üretilen LG CINEMA 3D Smart TV’lerde uygulama olarak sunulurken, 2012 modellerde Smart Menü üzerinde yer alan gelişmiş kart sistemini kullanarak karşımıza çıkıyor.

kaynak: shiftdelete.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here