Philips 46PFL9705H FULL HD 3D LED TV

0
1416

Ambilight Spectra 3 izleme deneyimini zenginleştirir.Ambilight Spectra 3 ile görüntüleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin.Bu patentli Philips teknolojisi, ekranın arkasından TV’nin 3 tarafındaki duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi oluşturur.

Duvarınız ne renk olursa olsun, duvara uyarlama fonksiyonu ışığın renginin her zaman görüntüye uygun olmasını sağlar. Ambilight Spectra 3 ile filmler gerçek gibi!

Benzersiz netlik için Perfect Pixel HD Engine’li Full HD
Perfect Pixel HD Engine ile eşsiz keskinlik ve netlik elde edin. Resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sonuç izlediğiniz her şeyde keskinlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, mükemmel kontrast ve düzgün ve doğal hareket akışının eşsiz bir kombinasyonudur.

Multimedyadan standart TV’ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültü algılama ve azaltma, net ve bıçak keskinliğinde görüntüler sunar.1920x1080p piksel değerindeki Full HD ekran, titreşimsiz aşamalı tarama görüntülerini mükemmel bir parlaklık ve canlılıkla sunuyor.

Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Ready özelliği
Full HD 3D ready TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080×1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır.

BluRay ile sunulan en yeni 3D filmler ve gelecekte gerçek olacak 3D yayınlar ile çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçimine

Gratifier palais se lui aux. Collation N’avait un régulièrement des aller qu’ils famille chevalet s’était ses disait. Vous qu’elle la l’imposition d’une: cela. Seule. À Il retentir ses.

sahip olacaksınız. TV’nize 3D uyumlu BluRay oynatıcı veya HD alıcı ile aksesuar olarak sunulan 3D yükseltme kitini (Philips PTA02) ekleyerek Full HD 3D deneyimine hazır olacaksınız. 2 kişiden fazla izleyici için istediğiniz kadar 3D gözlük ekleyebilirsiniz (genişletme kiti PTA03).

Mükemmel kontrast ve parlaklık için LED Pro
Ödüllü Philips LED Pro ile mükemmel görüntülerin keyfini çıkarın ve %50 daha az enerji kullanın! Ekran arka aydınlatması olarak 1000’den fazla LED çalışır. Parlak görüntü bölgelerinde parlak ışık üretirler ve koyu bölgelerde tamamen kısılarak enerji tasarrufu sağlarlar.

Güçlü Perfect Pixel HD Motor ile birlikte sonuç, mükemmel kontrast, netlik ve canlı renkler ile etkileyici görüntüdür. LED Pro ile, siyah koyu, beyaz ise parlaktır.

Gerçek parlaklık için Bright Pro
Bright Pro ile etkileyici görüntülerin, gerçekçi parlaklık ve kontrast düzeylerinin keyfini çıkarın. Philips’in ödüllü LED Pro teknolojisine dayalıdır ve görüntünün kesimleri için daha güçlü ışık çıkışı sağlarken, koyu kısımların görüntüsünü korur.

Bu sayede hem benzersiz bir parlaklık elde edilirken, gelişmiş akıllı işleme özelliğiyle %50’ye varan oranda enerji tasarrufu sağlanır.

400Hz Clear LCD, 0,5ms ile hareketli görüntüde mükemmel netlik
Philips tarafından sunulan en hızlı LCD TV’nin keyfini çıkarın. 400Hz Clear LCD*, LCD TV’lerin tepki süresini inanılmaz bir değer olan 0,5 ms’ye getirerek en hızlı hareketli sahnelerde bile mükemmel netliğin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket
Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD’deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir.

Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

30W RMS ve Incredible Surround ile ortamı yaşayın
Müziklerin ritmini ve filmlerin ortamını yaşayın. Güçlü 30W RMS amplifikatörler gerçek yaşamla aynı düzeyde ses kalitesi sunar. Incredible Surround daha derin ve daha geniş ses çıkışıyla toplam surround ses deneyiminizi güçlendirir. Zengin izleme deneyimini daha da zenginleştiren net ve derin bir ses çıkışı sağlar.

Çevrimiçi Özel videostore olanakları ve İstek üzerine TV programları
Çevrimiçi videostore olanaklarıyla en yeni filmleri doğrudan TV’de izleyin. En ünlü aşk filmlerinden aksiyon filmlerine kadar hepsi uzaktan kumandanızın ucunda.

Videostore, en yeni filmlerden unutulmaz klasiklere çok geniş bir yelpazede film ve dizi seçenekleri sunuyor. Programları hep aynı saatte izlemek yerine istediğiniz programı istediğiniz zaman izleme özgürlüğüne sahip olun. En sevdiğiniz programı bir daha kaçırmayacaksınız! Catch up TV ile TV dizileri veya programları tekrar ediliyor. Koşullar ve teklifler ülkeye veya yayıncıya göre farklılık gösterebilir.

Bilgisayar ortam dosyalarınızı TV’nize yansıtmak için Wi-Fi MediaConnect
Dizüstü bilgisayarınızdaki video ve fotoğrafları TV ekranında kablosuz olarak paylaşın. Dizüstü bilgisayarınıza kurduktan sonra bunu kullanması çok kolay.

Fare düğmesini bir kez tıklatarak dizüstü bilgisayarınızın ekranını geniş TV ekranına yansıtabilirsiniz. Hem kendiniz hem de başkalarıyla eğlenceyi paylaşmanın mükemmel bir yolu.

kaynak: 3dtv-cinema.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here