Philips Led TV ile eğlence yeni bir boyut kazanıyor

0
1241

Yüksek görüntü kalitesi ve üstün televizyon teknolojisini oturma odalarına taşıyan Philips TV’nin 5500 serisi LED Smart TV modeli raflardaki yerini alıyor.

Bu yıl 8 yeni TV serisini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanan Philips TV, 5500 serisi Smart TV teknolojisine sahip son modeliyle görüntü kalitesini yeni bir boyuta taşıyor. 81cm (32 inç) ile 117cm (46 inç) ekran genişliği seçenekleriyle pazara sunulan seri, Nisan ayından itibaren raflardaki yerini alıyor. YeniPhilips TV 5500 serisi yenilikçi birçok teknolojinin yanısıra açık gümüş rengi, metal çerçevesi ve ince tasarımı ile göz dolduruyor.

Yenilikçi, şık ve işlevsel televizyon serilerini internetin sınırsız olanaklarıyla birleştiren Philips Smart TV’ler, televizyon teknolojisindeki son gelişmelere paralel olarak daha da akıllanıyor. “Simply Share”, “Control”, “Net TV” ve “Program” gibi Smart TV teknolojilerinin hepsine sahip olan 5500 serisinde kullanıcılar, televizyon programlarını durdurup kaldıkları yerden tekrar izleyebiliyorlar. Ayrıca, kaçırdıkları programları sabit diske kaydedip sonradan izleme şansına da sahipler.

kaynak: vipmag.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here