Philips’in yeni SmartTV’leri geliyor

0
2240
Philips’in yeni SmartTV'leri geliyor

Philips’in yeni SmartTV’leri geliyor

Bu yıla hızlı bir giriş yapan Philips TV, 8 yeni ürünü kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Her bütçeye uygun farklı fiyat seçenekleri, şık tasarımları ve üstün teknolojileriyle öne çıkan bu 8 yeni modelin 7’sinde ise Smart TV teknolojisi de yer alacak.

Smart TV’ler ile sınırsız izleme özgürlüğü

’nin izleyicilere sağladıkları kolaylıklar bu kadarla da bitmiyor. Kullanıcılar bu teknoloji sayesinde televizyon kullanımında elde ettikleri özgürlüğün de tadını çıkarıyorlar. Televizyonda devam eden yayını durdurup, devam ettirebilen kullanıcılar, aynı zamanda bu yayını USB belleğe kaydedip, daha sonra diledikleri zaman tekrar izleme şansına da sahip.

Her zevke uygun özel modeller

Philips’in ürün gamında yer alan bu yeni 8 model televizyon farklı bütçe, talep ve beğeniler göz önüne alınarak tasarlandı.  Örneğin 3000 Serisi 2012 yılı ürünlerindeki tek Full HD LCD serisi olup; diğer 7 seri, Smart TV ve LED teknolojilerine sahip. Smart TV’lerin standart özellikli modeli olan 3500 serisi LED TV’ler ise, cazip fiyatlarla Smart TV edinmek isteyen kullanıcılar için uygun bir seçenek. 4000, 5000 ve 5500 serilerinde, ekran boyutları 32 inç ila 60 inç arasında (32-37-39-40-42-46-47-52-55-60) geniş bir yelpazeye sahip. 5000 serisi ve üst modellere bütünleşmiş Wi-Fi bağlantısı sayesinde kullanıcılar, internette gezinebiliyor. Yüksek kalitede 3D hizmeti veren 5500 serisinin farklı bir özelliği ise 2D görüntüyü 3D’ye çevirebilmesi. 6000, 7000, 8000 serileri, kullanıcılara Skype yoluyla sesli ve görüntülü olarak sevdikleriyle konuşabilme imkânı sağlarken; Philips TV markasına özel ambilight teknolojisi ile TV ekranını genişleterek görüntü kalitesini artırıyor ve ev ortamında tam bir sinema atmosferi yaratılmasını sağlıyor. Ambilight özelliği kullanıcıya ayrıca ışıkları kapatıp sinema ortamı oluşturduğunda göz yorgunluğunu minimuma indirerek en iyi seyir kalitesini sunuyor. Philips 6000, 7000, 8000 serileri, Smart telefonlarla “My Remote” uygulaması ile bağlantı kurabiliyor. Yeni Wi-Fi Smart Screen özelliği ile telefon veya tablet üzerindeki görüntüler TV ekranına gönderilebilirken, TV üzerindeki görüntüler ise telefon veya tabletlere alınabiliyor. Bu özellik sayesinde Philips TV, izlenilen bir maçın veya filmin en heyecanlı dakikasını zil çalınca kapıyı açarken kaçırmaya son veriyor. Serilerin oyun konsolları için eklenen ve en eğlenceli özelliği olan çoklu görüntüleme (Dual view) teknolojisi sayesinde kullanıcılar, 3D gözlüklerle ekran bölünmesinden etkilenmeyerek tam ekran oyun oynama şansı sağlıyor. Avrupa’da 2011-2012 yılının en iyi 3D TV ödülünü kazanan Philips 9000 Serisi Smart LED TV, “Moth eye” özelliği ile kullanıcıya yüksek görüntü kalitesi sunuyor. 21:9 sinema orantılı ürünlerinde yer alan “çoklu görüntüleme” (Multiview) sayesinde kullanıcılar bir yandan TV programlarını izlerken, diğer yandan İnternet içerikli bağlantıları takip edebiliyor. Kaynak: hardwaremania

Philips’in yeni SmartTV’leri geliyor

Philips SmartTV

Philips’in yeni SmartTV'leri geliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here