Philips’den Ambilight Spectra XL, daha fazla derinlik için yeni bir Ambilight

0
1139

3D Max ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Hızlı görüntü ve aktif gözlük kombinasyonu Full HD çözünürlüğündeki derinliğe hayat verir. Şimdi tüm 2D içerikleri 3D olarak deneyimleyebilir ve hatta zevkinize göre 3D’nin derinliğini bile kontrol edebilirsiniz. PTA516 3D Max gözlük ve 3D uyumlu bir BluRay oynatıcı ile 3D Max deneyimine hazırsınız.

 • Navigasyon Fiyatları
 • Perfect Pixel HD Engine ile rakipsiz keskinlik ve netliğin tadını çıkarın. Görüntüdeki her piksel güçlendirilerek etrafındaki piksellerle daha uyumlu hale getirilir. Böylece keskinlik, doğal detaylar, canlı renkler, üstün kontrast ve akıcı hareketli görüntüler arasında mükemmel bir denge yaratılır. Tüm içerik kaynaklarından gelen görüntülerde parazit ve gürültü azaltılarak netlik ve keskinlik sağlanır. 1920×1080 piksel Full HD ekran, son derece parlak ve titremesiz görüntüler sunar.

  Moth Eye, doğal evrimin mükemmelliğinden ilham alarak güvenin kendini avcı hayvanlardan korumasını sağlayan ve bilinen en mükemmel yansıma önleyici yüzey olan güve gözündekilere benzer özel nanoyapılardan yararlanır. Bu olağanüstü özellikler, hale veya yansıma oluşturmadan parlaklığı güçlendirirken koyu tonların siyahlığını derinleştirerek görüntü kontrastını da artırır. İnanılmaz ayrıntılarla gerçekçi kontrastın keyfini çıkarın.

  Bright Pro ile etkileyici görüntülerin, gerçekçi parlaklık ve kontrast düzeylerinin keyfini çıkarın. Philips’in ödüllü LED Pro teknolojisine dayalı olan Bright Pro, görüntünün bazı kesimleri için daha güçlü ışık çıkışı sağlarken koyu kısımların görüntüsünü korur. Bu sayede hem benzersiz bir parlaklık elde edilir hem de gelişmiş akıllı işleme özelliğiyle %50’ye varan oranda enerji tasarrufu sağlanır.

  Full HD LED Pro, üstün bir kontrast ile dünyanın en canlı 3D görüntülerini sunar. Ödüllü Philips LED Pro ile nefes kesici görüntüler izlerken %50 daha az enerji kullanın. İnce ekran arka aydınlatmasındaki 1000’den fazla LED en parlak beyazları ve en derin siyahları üretir. Güçlü Perfect Pixel HD Engine ile bir araya gelen tüm bu özellikler çarpıcı kontrast, keskinlik ve canlı renklerle göz alıcı görüntüler sağlar.

  1200Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı panel yenileme hızı, Mükemmel Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

  40W RMS çıkış güçlü Philips SoundStage, bugünkü LCD TV’lerle kıyaslanamayacak bir dinamizm ve güce sahiptir. Artık, son derece ince tasarımları güçlü bir TV sesiyle birleştirebiliyoruz. TV standında bulunan gelişmiş, son derece ince hoparlör sistemi derin ve canlı bası mükemmel netlikle birleştirir. Gelişmiş işleme düzeltmeleri sayesinde, duvara monte edildiğinde de ses kalitesinden hiçbir şey kaybetmez. Kusursuz sesin ve ince tasarımın keyfini çıkarın.

  Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV’nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet’te de gezinebilirsiniz.

  Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri DLNA aracılığıyla büyük ekranda paylaşın.

  TV’nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV’nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

  Philips TV’nize bağlı USB’ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV’de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

  Film, resim, bilgi-eğlence ve diğer çevrimiçi içeriklere TV’nizden kablosuz olarak doğrudan ulaşın. Kullanımı kolay sihirbazla TV’nizi kablosuz ev ağına bağlayın, TV uzaktan kumandasını kullanarak uygulamalara gidin ve zengin seçenekler arasından dileğinizi seçin.

  kaynak: philips.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here