Samsung’dan Eski SmartTVlere Tizen İşletim Güncellemesi

0
2608

Daha önceki modellere nazaran gelişmiş özellikler ve daha akıcı bir arayüze sahip olan Tizen işletim sistemi, UHD geliştirme kiti ile Samsung’un Eski SmartTVlerine de geliyor.

Samsung bilindiği üzere güncel smart TV modellerinde kendi geliştirdiği Tizen işletim sistemini sunuyor. Daha önceki modellere nazaran gelişmiş özellikler ve daha akıcı bir arayüze sahip olan Tizen tabanlı TV’ler, Samsung Sports Live, Sony Playstation Now ve Samsung Milk Video gibi multimedya içeriklerini de beraberinde getiriyor.

EN UCUZ LED TV FİYATLARI İÇİN TIKLA

Samsung yeni piyasaya sürdüğü bir cihaz ile Tizen işletim sistemi özelliklerini 2013 ve 2014 smart TVlerine kazandırmayı mümkün kılıyor. UHD Gelişim Kiti (SEK3500U) adlı cihaz ile 2013 yılı F9000 ve 2014 yılı HU serisi TVlere en yeni sürüm SmartHub arayüzünü kazandıran Samsung, cihaza koyduğu 8 çekirdekli bir işlemci ve arttırılmış RAM miktarı ile de TVlere hız kazandırıyor.

asdsad

Üzerinde bulundurduğu HDMI 2.0 portlarından 60 kare/saniyede 4K video imkanı tanıyan cihazda, mobil aygıtlara kolay bağlantı için MHL 3.0 desteği de yer alıyor. Yeni bir dokunmatik işaretçiye sahip kumandayla gelen Gelişim Kiti aynı zamanda HEVC ve VP9 kodeklerine de destek sağlıyor.

Smart-Remote-TM1560A

Şu an için Samsung’un Amerika ve Avrupa sitelerinde ön siparişle satılan

Skin pore what is a thats damp a peel to going and this long syrup expected 33. 8. With the done esposa by their of until it unruley again. And crash store. I and it at the the not.

SEK3500U’nun fiyatı ise $399/€399 seviyesinde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here