Sony, BRAVIA 2012 TV Ailesini Tanıttı

0
950

Özellikle Sony HX850, televizyon tutkunlarının çok ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Sony, aralarında Ev Eğlencesi Sektörünün Oscar’ları olarak bilinen What Hi-Fi Ses ve Görüntü Ödülleri’nin resmi internet sitesi ile bilişim teknoloji dergisi T3’ün testlerinde beş yıldız alan Sony HX850 BRAVIA TV’nin de bulunduğu 2012 model Sony BRAVIA TV Ailesi’ni tanıttı.

2012 BRAVIA TV Ailesi’nin beş yıldızlı kahramanı: HX850

HX850, Sony’nin tümü, orta ve üst segment seviyedeki 16 farklı modelden oluşan 2012 BRAVIA TV Ailesi’nin yıldız ürünü olarak öne çıkıyor. Mükemmel görüntü kalitesi ve incecik, şık tasarıma sahip HX850, Ev Eğlencesi Sektörünün Oscar’ları olarak bilinen What Hi-Fi Ses ve Görüntü Ödülleri’nin resmi internet sitesinin incelemelerinde ve bilişim – teknoloji dergisi T3’ün testlerinde beş yıldızlı ürünler kategorisinde değerlendiriliyor.

Görüntü kalitesi, Sony’nin görüntü geliştirme teknolojisinde saklı

HX850, Sony’nin görüntü geliştirme teknolojisi X-Reality PRO sayesinde bir yandan düşük kaliteli sinyalleri iyileştirip bunları Full HD kalitesine yakın bir düzeye taşırken, diğer yandan da iki ve üç boyutlu görüntüleri daha da netleştirecek şekilde geliştiriyor. Sony’nin eşsiz Monolithic Design konseptini temel alan ince tasarımıyla HX850, oturma odalarının şıklığına şıklık katıyor. Gerçek görüntü, gerçek renk, gerçek hareket, Dynamic LED ve Local Dimming ile gerçek kontrast sunuyor.

Dört kat hızlı 3D panel ile mükemmel netlikte üç boyutlu izleme keyfi

Super Resolution özelliği 3D içeriği, High Definition’a da yükseltiyor. Sonuçta da ortaya, 3D’de daha da keskin görüntü kalitesi ve daha pürüzsüz sahneler çıkıyor. Sony HX850 BRAVIA TV’de, ayrıca, dört kat daha hızlı ekran tarama hızı ile daha pürüzsüz görüntü sunarak ağlarla buluşan topun mükemmel şekilde takip edilebilmesini sağlayan yüksek hızlı 3D işlemci bulunuyor.

Televizyonda en üst seviye 3D görüntü sağlamak için otomatik 3D derinlik ayarlaması, 3D içerik içindeki derinlik algısını düzeltiyor. Bu da seyirciye, özellikle internet, televizyon veya 3D video kameralardan 3D içerik izliyorsa mükemmel bir seyir keyfi sunuyor.

Wi-Fi ve Sony Entertainment Network ile sınırsız ağ eğlencesi

HX850, dahili Wi-Fi’ye sahip olduğundan, kullanıcı, çevrimiçine daha hızlı girebiliyor, izleyebileceğinden daha fazla seçeneğe kavuşuyor, çeşitli video servislerindeki içerikleri büyük ekrana taşıyor. Sony Entertainment Network de hızla büyüyerek daha fazla kanal ile yeni uygulama ve hizmeti kullanıcılarına ulaştırıyor. HX850’de yeni uygulamaların yanı sıra Twitter®, Facebook® ve Skype’a erişim imkanı da sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here