Sony televizyonlardaki yenilikler neler

0
871

Daha keskin çözünürlük, daha derin 3D, daha akıllı ağ bağlantıları ve evrim geçirerek güzelleşen tasarımlar. En yeni TV

serilerinin yeni özelliklerine görmeden inanamayacaksınız.

Ne izlerseniz izleyin mükemmel görüntü

TV programı, Blu-ray Disc™ film, YouTube™ videosu veya 3D izlerken en yeni TV serimiz her zaman canlı ve ayrıntılı görüntüler sunar. Yeni X-Reality ve X-Reality PRO görüntü motorlarımız ekranda gördüğünüz görüntüyü geliştirir, size de arkanıza yaslanıp akıcı, net, tam ekran İnternet videolarının tadını çıkarmak kalır. Kullandığınız kaynak ne olursa olsun, sinemanın gerilimini, heyecanını ve atmosferini evinize taşıyın.

Daha derin bir 3D

3D aksiyon sahnelerine bayılıyorsanız, geliştirilmiş Full HD 3D görüntü kalitemiz nefesinizi kesecek. Yenilikçi yeni 3D Super Resolution teknolojimizle yakın ve uzak nesneler arasında daha derin bir 3D perspektif yakalayabilirsiniz. En yeni 3D TV’lerimizde kullanılan 4x Yüksek Hızlı 3D Paneller sayesinde 3D filmlerde ve 3D oyunlarda aksiyonun merkezine seyahat edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak 3D izleme deneyimini daha rahat olacak ve gözlerinizi daha az yoracak şekilde geliştirirken, 3D gözlüklerimizi daha hafif, daha esnek ve daha ayarlanabilir olacak şekilde tasarladık. Söz konusu 3D teknolojimiz olduğunda her ayrıntı önemlidir.

İzlemek, paylaşmak ve eğlenmek için daha fazla yol

TV izlemek, izlediklerimizi paylaşabildiğimizde ve eğlenebildiğimizde keyifli hale gelir. 2012 model tüm TV’lerimizde, kapsamlı çevrimiçi hizmetimiz Sony Entertainment Network’e erişim sağlayan dahili Wi-Fi® özelliği bulunur. Bu özelliği kullanarak hem isteğe bağlı filmleri, kaçırdığınız TV programlarını ve web videolarını izleyebilir hem de Skype™ ve YouTube™ gibi faydalı uygulamaları kullanabilirsiniz. TV’nize video, fotoğraf veya müzik “fırlatarak” akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki içerikleri paylaşmak da çok kolaydır: cihazınızdaki “fırlatma” simgesine dokunduğunuzda içerikleriniz TV ekranınızda görünür. Tüm bu özelliklerle ev hayatınız hiç olmadığı kadar eğlenceli ve etkileşimli hale gelecek.

Daha akıllı bir görünüm için tasarlandı

TV’lerimiz güzel bir izleme deneyimi sağlamakla kalmayıp şıklıklarıyla evinizi tamamlar. Klasik Monolithic Design’ı geliştirerek daha hafif ve daha geniş bir hava oluşturduk; TV standlarımızı ise sanatsal biçimde yeniden tasarlayarak çok daha zarif ve işlevsel hale getirdik. Dahili Wi-Fi® özelliğini kullanarak kablo karmaşası olmadan eğlence kurulumunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca daha hafif, daha esnek olan ve 3 saatlik izleme süresi için yalnızca 5 dakikada hızla şarj olan yeni tasarlanmış 3D gözlüklerimizle daha şık görünebilirsiniz. Tüm TV deneyiminize bambaşka bir şekilde bakmanızın zamanı geldi.

kaynak: sony.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here