Televizyon almadan önce bunlara dikkat ediyor musunuz?

0
964

TELEVİZYON SEÇERKEN DİKKAT!

Enerji tüketimi:
Elektrik fiyatları artıyor. Enerji tüketimini düşürmek için fazla büyük ekran kullanmayın.

Bağlantılar:
USB, HDMI, kablosuz bağlantı seçeneği bol olan bir televizyon seçmenizi öneriyoruz.

İnternet TV:
İnternet bağlantısı artık televizyonlar için kaçınılmaz hale geldi. Artık her televizyonun ya akıllı kutu ya da doğrudan TV ekranının internete bağlanması gerek.

Samsung
Bedava film bile izletiyor
Samsung’un TV çözümlerinin hepsi LED TV özelliği taşıyor. Angry Birds, Discovery Channel, Facebook, Twitter gibi dünya çapında erişilebilen bin 400’den fazla Smart TV uygulamasına ek olarak, sadece Türkiye’de erişilebilen Warner Bros, Walt Disney ve National Geographic içeriklerini de kullanıcıların hizmetine sunuyor.

LG
Eğlence için televizyon yeterli
Akılı televizyon özelliklerini internet servisleriyle bir araya getiren LG, yerli içerik konusunda işbirliği yapıyor. Online Ses/Video İçerik dalında ödüle layık görülen LG Smart TV platformunu içinde barındırıyor. LG Smart TV plaformu ile kullanıcılar, sevdikleri programları, uygulamaları, özel içerikler de dahil olmak üzere her şeyi kontrol etmek için işaretliyor, tıklıyor ve oynatıyor. Tüketicilere ev eğlencesi üzerinde daha fazla kontrol sağlıyor.

Panasonic
Dokunmatik kumanda kullanın
Panasonic SmartVIERA TV’nin beş temel özelliği; görüntü kalitesi, ağ oluşturma, kolay kullanım, tasarım ve çevreci olarak sıralanıyor. 2 modelinde tablet veya akıllı telefon gibi dokunmatik kumandaları bile var. Tablet ya da bilgisayarınız ile etkileşimde olmanızı sağlayan özellikler, çoklu ekran çağının bir başlangıcı. Çevre dostu ve kaliteli malzemeler kullanılmış.

Toshiba
Gözlüksüz 3D’ye hazırlanın
55ZL2 olarak adlandırılan modelin ekran ölçüsü 139 cm (55 inç) ve 3D izlemek için gözlük kullanmak gerekmiyor. Ayrıca 55ZL2 dünyada tüketiciye sunulan ilk Quad Full HD televizyon olma özelliliğini gösteriyor. Quad Full HD özelliği sayesinde çok sayıda kişi aynı anda 3D görüntü deneyimini yaşayabiliyor ve ayrıca 2D içerikleri dörtlü olarak Full HD çözünürlükte gösterebiliyor.

Arçelik
Facebook seven televizyon
Arçelik 3D görüntü özelliği dışında Facebook tutkunu müşteriler için de TV’ler hazırlıyor. Hem LED hem de LCD televizyon modelleri bulunan Arçelik, içinde uydu alıcısı bulunan model dışında Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağlara bağlanan özel televizyonlar üretiyor. İnternet bağlantısı ile rakiplerinden farklılaşıyor.

Vestel
3D maçlar için hazır
Vestel ve Digiturk işbirliğiyle düzenlenen kampanyayla Vestel’e gelip 3D Digiturk TV alan herkes, 2011 – 2012 Play-Off maçlarını ücretsiz olarak izliyor. Kampanya dahilinde ürünle birlikte 1 yıl boyunca HD Digiturk giriş paketinin yanısıra 1 yıllık HD kalite Lig TV, sinema ya da dizi paketlerinden birisi de hediye ediliyor. Tüketiciler, Vestel Digiturk TV’nin diğer bir hediyesi olan 4 adet 3D gözlüğe de para ödemeden sahip olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here