Televizyonda yeni çağ: “Smart TV”

0
1040

Siyah/beyaz başlayan macera tüplü tv’lerden panel, plazma, lcd, led, 3D … derken geldi çattı akıllı televizyonlara kadar dayandı. Televizyon izlemeyi bir yaşam biçimi haline getiren, daha doğrusu yaşamın ta içine sokan “Smart Tv” konsepti artık her eve girmek

I problem sunscreens sensitive lost.

üzere.

İnternet ile güçlendirilmiş, mobil cihazlar ile desteklenmiş, kişiselleştirilmiş ve gerektiğinde boyut değiştirtmiş bu televizyonlar şu an her ekonomik çevre için gerekli bir tercih olmasa da bir çok şeyi bir arada bulundurması ve işlerin tek cihazdan halledilir hale getirilmesiyle yakında bazılarımız için bilgisayarlar ile geçiren zamanı bile ortadan kaldırabilecek durumda.

TV’de izlediğinizi şeyi ve izleme şeklinizi Samsung’un Smart Hub’ı ile değiştirin. Canlı TV izlerken TV içeriğini aramak, TV’nizden webde sörf yapmak, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalmak, film tavsiyeleri bulmak ve daha fazlası için çeşitli uygulamaları indirebilirsiniz. Sevdiklerinizle bağlanın. Samsung TV’nizde Skype ile, tüm dünyaya Skype’tan Skype’a ücretsiz görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz, sadece bir TV kamerası takın ve harekete hazırsınız, fevkalade düşük tarifelerle sabit hatlara ve cep telefonlarına çağrı yapın. Arkadaşlarınız ve ailenizle daha fazlasını paylaşın. Samsung’un Sosyal TV özelliği sevdiğiniz şovlar hakkında blog yazmanızı ve sohbet etmenizi sağlar, bunu Facebook, Twitter ve Google Talk gibi siteler ve hizmetlerle, hala canlı TV izlerken yapabilirsiniz.

3D TV deneyimine geçin, Samsung 3D Ses Efekti ile 3D sesteki en son yenilikleri gelişmiş 3D resim ile otomatik olarak senkronize eder. Bu üstün performansta çalışan Samsung’un yenilikçi 3D HyperReal Engine, görüntüleri zenginleştirir ve en canlı ve kristal netliğinde tam HD görüntüler için performansı optimize eder. Mükemmel en küçük resim ayrıntılarını oluşturan Mikro Dimming özelliğine hayran kalacaksınız. Ayrıca yeni tüy kadar hafif ergonomik tasarımlı 3D gözlükler, dahili bir gerçek zamanlı 3D dönüştürücü ile bu LED Smart TV hem 2D filmlerinize hem de ev eğlencesi deneyiminizin tamamına yeni bir hayat katmaya hazırdır. Kendinizi 3D seste kaybedin. Samsung Derin İşleme Teknolojisi, sinemada olduğu şekilde mekan oluşturan ve hayatı andıran 3D ses üretir, böylece TV seyrettiğinizi unutturan ele geçirici bir ses deneyimini yaşarsınız.

kaynak: linklup.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here