Yeni akıllı Smart Viera TV

0
1210

Evdeyken, televizyonunuza multimedya bağlantı yapabilir, oturduğunuz kanepeden, web’den uygulamalar indirebilir ve geniş ekranınızdan Twitter’a girebilir, chat yapabilir ve daha birçok mecraya ulaşabilirsiniz. Şimdiyse, Panasonic Smart VIERA TV’ler bir adım daha ileri gidiyor. Yeni nesil dokunmatik uzaktan kumandalar, akıllı telefonunuz ya da tabletiniz televizyonunuz ile etkileşim halindeyken esnekliği arttırır. Gelişmiş kullanıcı arayüzü sayesinde arama ve gezinme yelpazesi daha geniştir. Yani stiliniz ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, Panasonic Smart VIERA TV tüm bunları eğlenceli ve keyifle yaşamanızı sağlar.

Tasarım
VIERA tasarım konseptinde bazı detaylar öne çıkıyor: Tek katmandan oluşan cam, ince ve özgün metal yapı ve kristal çerçeve yeni VIERA Plasma and LCD TV’lerin başlıca özellikleridir. Tüm modeller zamana meydan okuyacak şekilde şık ve zariftir. Yüksek kaliteli malzeme ve mükemmel işçilik kalitesinden ödün vermeyen VIERA’nın belirgin özellikleridir.

Görüntü Kalitesi
Panasonic VIERA, 2D ve 3D görüntüler için, doğal renkleri, yüksek kontrastı ve keskin hareket kalitesiyle nefes kesicidir. Tercihiniz ister LED, ister NeoPlazma bir VIERA TV olsun, sizi evinizin rahatlığında, zevkli bir yolculuğa çıkaracağına emin olabilirsiniz. VIERA NeoPlasma TV modelleri, hızlı aksiyon sahneleri ve spor görüntüleri için 2500Hz FFD tazeleme hızı, derin siyahlar ve yüksek renk kalitesi gibi bir dizi özelliklere sahiptir. Yeni VIERA IPS LED TV’lerdeki yüksek verimlilik, üstün yumuşak hareketler sağlayarak geniş bir izleme açısı, parlak renkler ve kontrast arasında uyumu sağlar. Smart VIERA herkes için yenilikler sunuyor.

Evde Ağ Bağlantısı
Evinizin multimedya merkezi olması için Smart VIERA size yeter. Fotoğraflarınıza, videolarınıza ve daha fazlasına, nerede kayıtlı olurlarsa olsunlar kolay erişim sağlarsınız. HDMI kablo ile VIERA TV’leri yüksek çözünürlüklü bileşenlere bağlanabilir. Harici sabit disk sürücü aygıtları için gerekli USB yuvasına sahiptir. Ama Viera ile daha fazlasını da yapabilirsiniz. WIFI ve DLNA özelliği sayesinde evinizdeki diğer aygıtlarla iletişim kurabilir. Böylece kablosuz olarak bilgisayardan veya HDD kaydediciden multimedya oynatabilir veya router üzerinden internete bağlanabilirsiniz. Dijital hayat, Panasonic ile daha akıllı bir hâl aldı.

Çevre
VIERA Plasma ve LCD TV’ler enerji tüketimini azaltacak bir çok tasarruf işlevine sahiptir. Dahası, VIERA Neoplasma da, doğaya zararlı maddeler kullanılmamaktadır. Viera TV’ler, atıkların azaltılması ve geri dönüşümü sağlamak için son derece uzun ömürlüdür. Panasonic’in ‘eko fikirler’ konsepti ve şirketin iklim koruma kuralları, üretimden nihai ürüne, daha yaşanılası bir dünya içindir.Özellikler

Sosyal Paylaşım Televizyonu
Canlı yayın izlerken aynı anda Skype’a bağlanabilirsiniz. Eğlenceli ve kolay! Siz, 2012 Olimpiyat Oyunları’nda tuttuğunuz takımı alkışlarken, dünyanın bir diğer ucunda arkadaşınız da kendi takımını destekleyebilir. Sonrasında VIERA TV üzerinden hangisinin daha iyi olduğu konusunda birbirinizi kızdırabilirsiniz.

Viera Kumanda Uygulamaları
Gelişmiş teknolojiler ile donatılan VIERA TV’ler, kullanım kolaylığı ve kontrol seçenekleri ile bir dizi kolaylık sunar. Çünkü bu eğlenceli süreç her açıdan unutulmaz olmalıdır. VIERA Remote (kumanda) Uygulamasını kolayca indirip akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizle rahatlıkla oyun oynayabilirsiniz veya içeriği televizyonunuzdan veya televizyona dokunmatik ekranınızdan aktarabilirsiniz.

Smart VIERA’nın akıllı dünyası sizi bekliyor
Sevinci ve heyecanı paylaşın. Herşeyi tüm dünya ile kutlayın. Smart VIERA aileniz ve arkadaşlarınız dünyanın neresinde olursa olsun sizi bir araya getirir. Skype video aramaları, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarla, şık bir ince VIERA TV üzerinden bağlanılabilir. Smart VIERA hayatı dolu dolu yaşamınızı sağlar. Hem de daha önce görülmemiş bir zenginlikte.

kaynak: panasonic.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here